LV EN RU
Cart
0

Pakalpojumi

Reklāmas studijas pakalpojumi

Mēs nodarbojamies ar reklāmas materialu ražošanu ar ko palīdzam dažādiem uzņēmumiem un privātpersonām biznesā, hobijos un daudzās citās nozarēs. Mūsu piedāvātais produktu un pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs un katru dienu tas turpina augt. Varam piedāvāt dizaina un maketēšanas pakalpojumus, esam spējīgi veikt baneru, uzlīmju, izkārtņu, stendu montāžu un demontāžu, kā arī veikt visdažādāko produktu apdruku, sākot ar piezīmju blociņiem, suvenīriem, un t-krekliem, beidzot ar atmiņas karšu un gaisa balonu apdruku. Nedrīkst aizmirst arī par poligrafijas pakalpojumiem, kurajos ietilpst gan plakātu un skrējlapu druka, gan brošūru un bukletu izvede, kā arī kalendāri, uzlīmes, vizītkartes, biļetes, aploksnes, apsveikuma atklātnes un daudz kas cits.  Jūsu ērtībāi esam sadalījuši mūsu produkciju dažādās grupās. Tas atvieglos Jums nepieciešamā pakalpojuma meklējumus. Ja neesat to atraduši vai rodas kādi jautājumi, variet droši mums rakstī, un mēs pacentīsimies atrast jums vispiemērotāko produktu.Alumīnija profilu griešana

Šo noteikti varam pieskaitīt pie nestandarta pakalpojumiem. No alumīnija profiliem varam izveidot: žalūziju stiprinājumus, atsvarus, durvju nozīmes, norādes, sarežģītu stendu izveide, nestandarta plakātu rāmji, jebkāda nestandarta konstrukcija, u.c.

Drukas materiālu pārdošana

Mēs piedāvājam iegādāties jebkura izmēra drukas materiālu. Vienīgais, kas jums ir jāzina, ir nepieciešamais izmērs vai daudzums, bet ja arī to īsti nezināsiet, mēs to aprēķināsim jūsu vietā.

Druka

Populārākie izmantoties materiāli: līmplēve, dažādu veidu papīrs, blockout materiāls (Roll-Up stendiem), backlit materiāls (gaismas kastēm), PVC banneris, tapetes, kanvas, pašlīmējošais tekstils, pop-up materiāls (Pop-Up stendiem), u.c.

Līmēšana, griešana, apstrāde

Garantējam, ka jūsu pasūtījums vienmēr tiks sagatavots ar īpašu rūpību, kā arī tiek apstrādāts ar profesionāliem reklāmas ražošanas darba rīkiem. Mēs spējam realizēt pat sarežģītākos projektus.

Sazinieties ar mums

Uzraksti savu ziņojumu un mēs atbildēsim tuvākajā laikā!

Paldies, Jusu ziņojums tika nosūtīts